Istepingid

Meie läbimõeldud disainiga istepingid on toodetud pulbervärvitud terasest raamile. Puitosadeks kasutame esindusliku välimusega, eelnevalt immutatud ning UV-kaitseõliga õlitatud saarepuitu.

Transport on kliendile tasuta objektini või maja välisukseni. Täpsema kauba üleandmise aja pakub meie logistik välja siis, kui kaup on pakitud ja laos. Autojuht helistab enne kauba saabumist ette ja lepib telefonitsi täpsema kellaaja ise kokku.

Et tagada teie toodete pikaaegne ilu ja vastupidavus, siis tuleb teil istepingile teostada regulaarseid hooldamisi. Tutvuge meie hooldusjuhenditega ennem toote kasutamist.

Toodete hooldusjuhend PDF

Materjalid

Õlitatud saarepuit, naturaalne

Immutatud ja UV-kaitseõlitatud naturaalne saarepuu. Töödeldud puit on ilmastikukindel ja omab kaitset seenhaiguste ja kahjurite vastu. Õlitatud välistingimustele loodud OSMO õliga “Kaitsev puiduõli” värvikoodiga 706.

Pulbervärvitud teras

Pulbertsink aluskrundiga töödeldud struktuurne liivatekstuuriga pulbervärvitud teras. Selline metallpinna katmine annab terasele korrosioonikaitse ning vastupidavuse. Pulbervärvi värvikood RAL 9005.

Sungarden Design teeb koostööd arhidektide, disainerite, arendajate ja era- ning äriklientidega, et tuua teieni kauakestvaid ja kauneid taimekastide lahendusi.


+372 59041785info@sungarden.ee


Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Mäeküla, Möldri, 87225